HAKKIMIZDA

Eduffe olarak gelişmeye devam eden teknolojinin nimetlerinden yararlanarak geleceğin eğitim modelini şekillendirmekte rol oynamak için yola çıkmış, başarılı kadromuz ve projelerimizle de yolumuza devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Profesyonel eğitmen kadromuzu, kapsamlı eğitimlerimizi, geliştirmeye ve geleceğe yönelik projelerimizi Türkiye'nin her noktasına ulaştırmak. 

Sistemimizde video kaydı izlemek yok. Öğrencimiz ilgilendiği eğitime, kendisine uygun seansta, internet bağlantısına sahip bir bilgisayar veya tablet hatta cep telefonuyla bile bağlanarak CANLI bir şekilde eğitimini alabilmektedir. Eğitmenini izleyerek ve dinleyerek, eğitmenin ekranını görerek, ihtiyacı olduğu takdirde sadece talebini iletmesiyle eğitmenin veya teknik ekibimizin bilgisayarına bağlanabiliyor olabilmesi bir sınıf ortamındaki eğitimin kalitesinin daha fazlasını öğrencimize sunmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz "Uzaktan Canlı Eğitim" sistemimiz ile hem geleceğin eğitim modeli ile şimdiden tanışacak ve ihtiyacınız olan tüm olanakları edinmiş olacaksınız. Aynı zamanda "Ömür Boyu Öğrenim Garantisi" ile katılmış olduğunuz eğitimlerin videolarına süresiz ve sınırsız erişim elde ediyor, dilediğiniz zaman tekrar etmek veya pratik yapmak amaçlı videoları izleyebiliyorsunuz. 

Eşit ve Kaliteli Eğitim!

İstiyoruz ki alanındaki en iyi eğitmenleri, Türkiye'nin herhangi bir yerindeki siz öğrencilerimizle buluşturalım.Öğrencimiz hakketmiş olduğu kaliteli ve verimli hizmetini alarak eğitim ihtiyacını profesyonel olarak giderebilsin. 

Pozitif Ortamda, Pozitif Eğitim!

En iyi eğitim ve gelişim, kişinin kendisini pozitif hissettiği anlarda ve ortamlarda gerçekleşmektedir. Eduffe'nin sisteminde öğrencilerimiz kendilerini rahat hissetikleri ortamlarında ve kendilerine uygun vakitlerinde eğitimlerini alabilmektedir. 

İyi Değerlendirilebilen Vakit!

Eski ve demode olmuş sistemlerde kişiler eğitimlerini alabilmek için yol, trafik, yorgunluk çekmekte ve bizler için en önemli şey vakit unsurunu fazlasıyla harcamaktaydı. Eduffe ile artık vakit kaybetmeden evinizden, ofisinizden veya olmak istediğiniz herhangi bir ortamda sisteme bağlanarak eğitimizi interaktif olarak alabileceksiniz. Böylece daha önceden yol ve trafik için boşuna harcadığınız vakti artık kendinize, sevdiklerinize veya planlarınıza ayırabileceksiniz. 

                                                                                                                                         Yani aslında size çok yakınız...

                                                                                                                                               Size bir tık uzaktayız!

 

 

;